• Tarihçe

   2002 yılında küçük bir büroda Erem Isıtma olarak ısıtma ve soğutma ürünleri satışıyla ticari faaliyetine başlayan Erem Group, kısa sürede hızlı bir büyüme trendi gerçekleştirerek günümüzde iklimlendirme sektörünün en güçlü ve güvenilir firmalarından biri olmuştur.

   Kuruluşundan itibaren doğru noktalarda, doğru iş ortakları ile uzun yıllar beraber çalışmayı strateji olarak seçen Erem Group, 2005 yılında Kayışdağı’ndaki merkez ofisine taşınmış, 6 yıl içerisinde sektörün öncü markalarının sekizinin yetkili satıcılığını alarak tümünde başarılı bir performans sergilemiştir.

   2011 yılında şirket yönetiminde yönetim politikası ve ünvan değişikliğine gidilerek büyüme trendine uygun bir yapılanma başlatılmıştır. Erem Isıtma’ya ek olarak Ege Bölgesi’nin ihtiyaçlarına cevap vermek için EremİZ, 2014 yılında ise Marmara Bölgesi için EremKOC firmaları kurulmuştur.

   2017 yılında müteahhitliğini de yaptığı 15.000 m2’lik kendi binasına taşındığında;

  - 100’den fazla personeli,
  - Sektörün hemen hemen tüm markaları ile yaptığı anlaşmaları,
  - Yaygın, güleryüzlü ve süratli personeli,
  - Güçlü araç filosu,
  - Rekabetçi ve sürekli kendini geliştiren yapısı,
  - Sektörün gelişimi için fakültelerin ilgili bölümlerinden öğrencilere sağladığı staj imkanı gibi özelliklerle sektörün en önemli lokomotiflerinden olan Erem Group, önemli bir gelişimin ilk etabını tamamlamış olur.

  Bugün bünyesinde altı farklı cihaz üreticisi lider markanın bayiliğini barındıran Erem Group, aynı zamanda bu bayiliklerin tümünde her sene ilk üçte bulunma başarısı gösterebilen tek firma olma gururunu yaşamaktadır. İklimlendirme sektöründe cihaz, panel, mekanik ve fittings ürünlerinin tamamını barındıran, sektörünün tüm ihtiyaçlarına, tek noktadan ve en rekabetçi fiyatları ile temin edilebilme özelliğini ile bilinen Erem Group, daha uzun yıllar sektörünün öncüsü olarak ticaret hayatına devam edecektir.

 • Misyon ve Vizyon

  Hemen her şirketin kurumsal tanıtımında bir “Misyon” ve bir de “Vizyon” bölümü bulunur.

  Etkileyici cümlelerle firmanın ne kadar önemli hedefler belirlediği, ufkunun ne kadar açık olduğu, sektördeki ağırlığı ve yenilikçi yapısı dile getirilir.

  Her ne kadar gerçekçi ya da iyi niyetli olsa da benzer söylemler benzer şekillerde ifade edilir.

  Oysa biz Erem Group olarak görev tanımımızı ve gelecek planlarımızı, birlikte ter döktüğümüz, son kullanıcı deneyimini birlikte yaşadığımız, “müşteri” yerine “ortak” olarak nitelendirdiğimiz değerli çözüm ortaklarımızla birlikte oluşturuyoruz. Satış ve dağıtımda yer alan değerli arkadaşlarımızın kazancını ve rahatlığını arttırmak, birinci hedefimiz. Sektör içinde bunu en iyi gerçekleştiren firma olarak tanınmak bizim için ayrı bir gurur kaynağı.

  Görüyoruz ki bunu gerçekleştirebildiğimiz her gün, bize yeni bir başarı, yeni bir son kullanıcı memnuniyeti, her geçen gün yükselen bir başarı grafiği olarak dönüyor. Kalıcı bir kurumsal yapının, çocuklarımıza güvenle bırakabileceğimiz bir geleceğin temelleri daha da güçleniyor.

  Bu yüzden Erem Group olarak diyoruz ki hedefimiz ve vizyonumuz;

  her zaman birlikte kazanmak,

  bu kazancı ve memnuniyeti kullanıcıdan tedarikçiye zincirin tüm halkalarına yaymak.

  Değerli katkılarınız için teşekkürü borç biliriz.

 • Kurucularımız

  Selim Sırrı ERDOĞAN

  1969 Posof Ardahan doğumlu olup ilköğretim ve liseyi İstanbul’da , üniversite eğitimini ise Trakya üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde 1992 de tamamlamıştır. Okul hayatından sonra Baymak , Alarko ve son olarak da Vaillant firmasında bölge müdürü olarak çalışmıştır. Vaillant firmasından ayrıldıktan sonra 2002 yılında Erem Isıtma firmasını kurmuştur. Selim Sırrı ERDOĞAN evli ve dört çocuk babasıdır.

  Sakin ERDOĞAN

  1980 İstanbul doğumlu olup ilköğretim ve liseyi İstanbul’da , üniversite eğitimini ise Erciyes üniversitesi işletme fakültesinde tamamlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra beş yıl ilk inşaat firmasında finans müdürlüğü yapmıştır. İlk inşaat firmasından ayrıldıktan sonra 2008 yılında Türkmenistan’dan dönerek Erem Group bünyesine katılmıştır. Sakin ERDOĞAN evli ve iki çocuk babasıdır.

 • İnsan Kaynakları

  ​En önemli sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanan EREM GROUP’un insan kaynakları politikası; mesleğinde uzman, motivasyonu yüksek, sosyal yetkinliğe sahip, katma değer yaratan çalışan profili oluşturmak, insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve geliştirmek üzerine kurulmuştur.

  • Doğru kişilerin doğru pozisyonlarda istihdamını sağlamak,
  • Yeni pozisyonlar için öncelikle grup içerisindeki insan kaynağını değerlendirmek,
  • Çalışanların bilgi ve yeteneklerine uygun görevler almasını sağlamak,
  • Her kademedeki çalışanların moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmak, aile bilinci oluşturmak,
  • İşçi sağlığı ve güvenliği açısından sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmak,
  • Çalışanlar için eğitim ihtiyaçlarını belirlemek, eğitim programları hazırlamak ve uygulamak,
  • Çalışan performanslarını objektif kriterlere göre değerlendirmek ve ödüllendirmek,
  • Üniversite öğrencilerine staj imkanı sunmak,
  • Açık iletişim ortamı sağlamak,
  • Personelin tüm özlük haklarını korumak ve geliştirmek.​


  Bize CV göndermek isterseniz, aşağıdaki butonu kullana bilirsiniz.
  0%

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ